Home» Informacje[2]

Informacje

Firma oferuje wykonanie mebli z drewna litego ( jesion, dąb, świerk, sosna ) o wysokiej jakości wykonania, dokładności i elegancji wyglądu zewnętrznego, malowane na różne kolory, oraz lakierowane. Spełniamy praktycznie każdą propozycję Klienta według jego projektu i pomysłu. Oferujemy wykonanie każdego rodzaju mebla potrzebnego w domu : stoły, ławy, krzesła, taborety, meble kuchenne, pokojowe, łóżka, szafy, kredensy, szafy zabudowane, komody, nakasliki itp.
Wykonuję również pełne projekty mebli, z uwzględnieniem ergonomii, stylu i życzeń klienta. Wieloletnie doświadczenie pozwala projektować meble miłe dla oka, wygodne i funkcjonalne.
Wykonujemy również meble do kuchni, tak z płyt jak i w drewnie, oraz łączone konstrukcje to znaczy na przykład skrzynia z płyty a fronty drewniane. Wszystkie meble wykonane w drewna mogą posiadać elementy rzeźbione.

Wykonujemy:

1. Kuchnie: narożne i proste, drewniane i z płyt +MDF, konstrukcje łączone

2. Sypialnie: łóżka poj. i podwójne, wyposażenie sypialni (łóżka, szafy, komody i itp.), rzeźbione i gładkie

3. Wolnostojące: biurka , krzesła i stoły, gabloty szklane i szafki łazienkowe, szafy (przesuwne i zamykane),komody i taborety

4. Regionalne: zydle, ławy, szafy, zestawy, komplety

5. Wnękowe: zabudowa wnęk drewniana i z płyt laminowanych, blejtramy z drzwiami przesuwnymi i zamykanymi, konstrukcje łączone

6. Drzwi i schody: okładanie stopni betonowych, wykonywanie barierek (toczone, proste i rzeźbione)

7. Meble sakralne: wyposażenia zachrystii (meble wolnostojące), ołtarze, kofesionały itp., Ramy do obrazów

8. Zabudowa balkonów: pełne i ażurowe, rzeźbione, toczone i wycinane